Trade Manager
Praca w biurze
QA & Laboratorium
IT & Information Services

Trade Manager

Nasze miłe i kompetentne trade manager są w wysokim stopniu profesjonalne i niezawodne.

Poniżej przedstawiamy osoby opiekujące się poszczególnymi rynkami tworzyw sztucznych (na przykład abs, ps, pp, hdpe, ldpe, itd.) Proszę zobaczyć nasze aktualne oferty lub skontaktować się bezpośrednio z poniższymi osobami.

Elfriede_dohrn

Elfriede Dohrn

Obsługują rynki: Niemcy/ Europa
W językach: niemiecki / angielski

+49 40 727764 10

+49 40 727764 19

e.dohrn@dohrn-trading.de

Yang_Luo

Yang Luo

Obsługują rynki: Chiny / Kongkong / Azja
W językach: niemiecki / angielski / chiński

+49 40 727764 41

+49 40 727764 49

y.luo@dohrn-trading.de

Soenke_Dohrn

Sönke Dohrn

Obsługują rynki: Niemcy
W językach: niemiecki / angielski / francuski

+49 40 727764 21

+49 40 727764 39

s.dohrn@dohrn-trading.de

Praca w biurze

Sascha_Poggensee

Sascha Poggensee

Asystent do spraw sprzedaży
W językach: niemiecki / angielski

+49 (0)40 72 77 64-30

s.poggensee@dohrn-trading.de

Jakości i Laboratorium Tworzyw Sztucznych

Thomas_Schmidt

Thomas Schmidt

Laboratorium Analizy Techniczne
W językach: niemiecki / angielski

+49 (0)40 72 77 64 55

+49 40 727764 39

t.schmidt@dohrn-trading.de

Każdy przemiał jest inny. To, co jest w nim wyjątkowego staramy się wykryć dla państwa zgodnie do zastosowania.

Dohrn Trading jest partnerem w sprawie tworzyw sztucznych a nie pośrednikiem. Każde opakowanie jest przez nas kontrolowane i sprawdzone.

Z każdej partii danego przemiału pobieramy próbki i sprawdzamy, czy odpowiadają aktualnej partii przemiału.

IT & Information Services

Rolf_Westenberg

Rolf Westenberg

Kierownik IT Development
W językach: niemiecki / angielski

+49 (0)40 72776434

r.westenberg@dohrn-trading.de